Sosyal Medya

145Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslihesap Yeni Sezona Hazır

Eylül 2019 a girdiğimiz günden beri havaların serinlediğinin farkındayız Televizyonlarda gerek sosyal medyada yeni diziler başlıyor tatile girenler ise yeni sezonlarına başlıyor.

  Yeni sezon hayatı hepimiz için başladı. Okullar açıldı, diziler başladı tatiller bitti. Sesli sohbet siteleride yeni sezon itibariyle ziyaretçiler artış gösterdiği gözle görülmektedir. Seslihesap sitemizde yeni sezona bomba gibi hazır yakında yeni bir görünümle karşınızda olacağımızı bildirmek isteriz. Yeni sezon demek yeniliklerle dolu bir yıl demek sesli chat odalarımızda renkli dakikalar,eğlenceli activiteleride siz ziyaretçilerimizi bekliyor. Mobil sohbet eklentimizde sizler tarafından çok sevildiğini görüüyoruz. Mobilhesap adı verdiğimiz telefondan giriş yaptığımız bilgi yarışmasına katılım oranıda kıyasıya devam ediliyor. 

  Yeni yılda da seslihesap sitesi olarak herzamankinden biraz daha dolgun ve aktivitelerin yer aldığını göreceğiz. Yıllar ne kadar geçerse geçsin seslihesap her daim sizlerle olmaya devam edecektir. Seslihesap sizlerin hissettiklerinizi sesli olarak duyurabildiğiniz bir ortam olduğunu asla unutmayın...

Yazar : 0
18 Kas Ptesi 00:26
275 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar